O Firmie

Bezdotykowa Myjnia Samochodowa

Firma CAR DAY Piotr Czachorowski rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Myjnia zlokalizowana jest w Nasielsku przy ul.Płońskiej 18 (wylot na Płońsk-Ciechanów). Myjnia czynna jest całodobowo 24h przez 7 dni w tygodniu.

Firma CAR DAY Piotr Czachorowski rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Myjnia zlokalizowana jest w Nasielsku przy ul.Płońskiej 18 (wylot na Płońsk-Ciechanów). Myjnia czynna jest całodobowo 24h przez 7 dni w tygodniu.

4-stanowiskowa myjnia samoobsługowa wykorzystuje najnowsze osiągnięcia niemieckiej myśli technicznej firmy EHRLE. Każde stanowisko wyposażone jest w 4 programy mycia auta. Dysponujemy stanowiskiem do mycia dla samochodów ciężarowych oraz 6 stanowiskami odkurzaczy i bezpłatnym kompresorem.

Dodatkowo w ofercie środki do czyszczenia i pielęgnacji auta oraz akcesoria samochodowe.

Dlaczego myjnia CAR DAY to gwarancja dobrze umytego auta?

To wynik stosowania oryginalnych środków chemicznych i ciepłej wody.

Od samego początku działalności, przyświeca nam dewiza stosowania oryginalnych środków chemicznych. Proszek EHRLE ActivePower Pearl™ i wosk EHRLE UltraProtection™. Dedykowane dla myjni środki chemiczne i ciepła woda podana pod dużym ciśnieniem sprawiają, że auta naszych klientów są zawsze dobrze umyte.

Pobierz logo: